Szkoła angielskiego prawniczego Saturday School wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Tak jak obiecaliśmy, w nadchodzącym semestrze mamy dla was kilka niespodzianek!

Przede wszystkim już w przyszłym tygodniu przedstawimy naszą odświeżoną i poszerzoną ofertę kursów Legal English. Oto przedsmak, czego możecie się spodziewać w najbliższym czasie.

 

English learning. Mobile devices, smartphone, tablet pc and book . 3d

Introduction to Legal English – Z uwagi na liczne zapytania wprowadzamy kurs, który przeznaczony będzie dla osób poszukujących jednoczesnej możliwości odświeżenia i poszerzenia wiedzy z zakresu angielskiego ogólnego jak również przyswojenia podstaw angielskiego prawniczego. Zajęcia będą również przygotowywać do egzaminu TOLES Foundation.

logo-ang-dla-prawnikow-paint

Legal English for Polish lawyers – Nasz dotychczasowy flagowy kurs Legal English zostanie przemianowany na Legal English for Polish lawyers. Zmiana podkreśli szczególne przeznaczenie kursu, który od chwili powstania koncentruje się na przekładzie polskich przepisów i dokumentów prawnych na język angielski. Pozwoli to również odróżnić nasz kurs od innych produktów dostępnych na rynku.

toles-paint

TOLES Higher preparation – Nie ma lepszej motywacji do przyswajania Legal English niż wizja zbliżającego się egzaminu! Egzamin TOLES Higher pozwala uzyskać prestiżowy, międzynarodowy certyfikat, który potwierdza zaawansowaną znajomość angielskiego prawniczego. Kurs przygotowawczy będzie miał na celu poszerzenie wiedzy z zakresu Legal English pod kątem uzyskania jak najwyższego wyniku na egzaminie. Zajęcia uwzględniać będą również przeprowadzenie egzaminu próbnego TOLES Higher.

 

Więcej informacji oraz otwarcie zapisów już wkrótce!