Saturday School serdecznie zaprasza do udziału w prestiżowym konkursie International Negotiation Competition. W tym roku eliminacje ogólnopolskie do konkursu odbywają się we Wrocławiu, na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Nie może nas zabraknąć przy takim wydarzeniu- założyciel Saturday School, Adam Sobota będzie jednym z sędziów konkursu.

INC stanowi niezwykłą okazję szlifowania umiejętności z zakresu Legal English. Drużyny zawodników ścierają się ze sobą, prowadząc w języku angielskim symulowane negocjacje na tle różnorodnych stanów faktycznych i zmierzając do uzyskania jak najkorzystniejszego porozumienia.

Konkurs jest wydarzeniem cyklicznym. Uczestniczą w nim drużyny ze wszystkich kontynentów. Dedykowany jest  studentom  prawa,  ma  na celu  promowanie  negocjacji  jako  jednej z Alternatywnych Metod Rozstrzygania Sporów (ADR). Jest największym tego typu konkursem na świecie.

Międzynarodowy finał International Negotiation Competition 2017 odbędzie się w Oslo (Norwegia) w dniach 27 czerwca – 1 lipca 2017 r. Eliminacje krajowe do finału międzynarodowego odbędą się 23 maja 2017 r. o godzinie 9.45 na WPAiE UWr, II piętro w budynku D.