Nowe opinie

Z dumą zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi opiniami o naszych zajęciach, zwłaszcza autorskim kursie Legal English for Polish Lawyers! Kurs zaprojektowany „przez prawnika z myślą o prawnikach”, kładący główny nacisk na tłumaczenia dokumentów prawnych i obsługę klientów w ramach każdej dziedziny prawa, zyskuje coraz większą popularność.

Tym razem o wyrażenie swoich opinii poprosiliśmy radców prawnych i aplikantów, z którymi mieliśmy przyjemność pracować w trakcie ostatniego roku.

Szczególne podziękowania za ciepłe słowa chcemy w tym miejscu jeszcze raz złożyć mec. Konradowi Schamperze (Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp. k.) oraz mec. dr Marcinowi Jagodzińskiemu (Kancelaria Jagodziński, Skrzypek Radcowie Prawni).

Wyniki ankiet można przeczytać w zakładce Opinie na stronie głównej, jak również w poszczególnych kursach. Szczegółowe referencje udostępniliśmy w zakładce „Kursy dla kancelarii”.

Zapraszamy do współpracy również inne Kancelarie i prawników. Prowadzimy kursy stacjonarne oraz z dojazdem do biura, uczymy indywidualnie lub całe zespoły, oferujemy innowacyjny i przemyślany program, który w naturalny sposób pozwala przyswoić ogromne ilości słownictwa z różnych dziedzin prawa.

Do usłyszenia!