Saturday School rozpoczyna w Krakowie rekrutację na nowy semestr kursów, startujących z początkiem marca 2019! Serdecznie zapraszamy studentów prawa, aplikantów oraz prawników z Krakowa do wspólnej pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu angielskiego prawniczego.

W semestrze letnim w Krakowie oferujemy nasz flagowy kurs – Legal English for Polish Lawyers. Zajęcia kładą nacisk na tłumaczenia oryginalnych polskich dokumentów prawnych z różnych dziedzin prawa oraz struktur gramatycznych Legal English. Jednocześnie kurs ma na celu wykształcenie umiejętności swobodnego posługiwania się prawniczym angielskim w trakcie spotkań biznesowych z klientami. Więcej informacji o programie w zakładce Kursy.

Spotkania odbywają się w biurze przy ul. Św. Filipa 23 – tuż obok Dworca Głównego PKP oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zajęcia z nową grupą poprowadzi Dominika Łosiowska.
Dokładne dni i godziny spotkań są każdorazowo ustalane z grupą, tak aby nie kolidowały z innymi obowiązkami. Termin pierwszego spotkania organizacyjnego podamy w lutym.

Nabór już ruszył!  Zapisy poprzez telefon, facebooka lub formularz e-mail dostępny w zakładce Kontakt. Do zapisów wymagane jest podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Nie pobieramy zaliczek. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości-pozostajemy do dyspozycji! Mamy możliwość otworzenia jednej grupy, więc liczba miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia na zajęciach!